Sposoby płatności i dostawa

Sposoby płatności i dostawa

Obowiązują poniższe warunki:

Warunki dostawy:

Dostawa towaru odbywa się tylko na terenie Polski.

Koszty dostawy (z podatkiem VAT)

Darmowa dostawa przesyłką kurierską za przedpłatą, paczkomatami Inpost za przedpłatą oraz przesyłką Poczty Polskiej za przedpłatą.

Termin dostawy

Jeżeli w opisie produktu nie podano inaczej, termin dostawy towarów na terenie Polski wynosi 1 - 3 dni od zawarcia umowy (przy płatności z góry- od dnia polecenia dokonania płatności).
Proszę pamiętać, że w niedziele i dni świąteczne towary nie są dostarczane.
Jeżeli zamówili Państwo towary z różnymi terminami dostawy, wysyłamy je w ramach jednej wysyłki, jeżeli nie umówiliśmy się z Państwem wyraźnie na inne rozwiązanie. Termin dostawy towarów odpowiada w tym wypadku terminowi dostawy towaru, dla którego przewidziany jest najdłuższy termin.

Warunki płatności

Dostępne sposoby płatności:


- Płatność z góry przelewem bankowym
Nasze konto bankowe:

DOM HANDLOWY LUZ
ul. Powstańców Śląskich 5 
42-400 Zawiercie 

Nr rachunku 21105015911000002267258818

W przypadku pytań, nasze dane kontaktowe znajdą Państwo w Nocie Prawnej.

Nasi kurierzy i opcje dostawy:

wysyłka butów skórzanych przez InPost

 

obuwie damskie wysyłamy pocztą polską
szpilki damskie i botki wysyłamy również kurierem FedEx

Zawsze darmowa dostawa!


Opcje wysyłki i odbioru:

1. Poczta Polska - paczka priorytetowa - płatna 14 zł. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu (zapłaty) za zakupiony produkt.

2. Poczta Polska - paczka priorytetowa, za pobraniem - płatna 19 zł. Wysyłka następuje maksymalnie w ciągu 8 godzin od momentu złożenia zamówienia w dni robocze. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne od pracy, wysyłka następuje w najbliższym dniu roboczym między godziną 10:00 a 14:00.

3. Poczta Polska - paczka zwykła - 12 zł. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu (zaplaty) za zakupiony produkt.

4. Kurier DPD - przesyłka priorytetowa - GRATIS. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu (zapłaty) za zakupiony produkt. Dostawa produktu do odbiorcy następuje:

a) w przypadku otrzymania przelewu (zapłaty) za produkt do godz. 10:00 - tego samego dnia roboczego

b) w przypadku otrzymania przelewu (zapłaty) za produkt po godz. 10:00 - w kolejnym dniu roboczym

5. Kurier DPD - przesyłka priorytetowa, za pobraniem  - płatna 11 zł. Wysyłka następuje w ciągu 8 godzin od momentu złożenia zamówienia w dni robocze. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne od pracy, wysyłka następuje w najbliższym dniu roboczym między godziną 10:00 a 14:00. Dostawa produktu do odbiorcy następuje:

a) w przypadku złożenia zamówienia do godz. 10:00 - tego samego dnia roboczego

b) w przypadku złożenia zamówienia po godz. 10:00 - w kolejnym dniu roboczym

6. Kurier FedEx - przesyłka priorytetowa - płatna 7 zł. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu (zapłaty) za zakupiony produkt. Dostawa produktu do odbiorcy następuje:

a) w przypadku otrzymania przelewu (zapłaty) za produkt do godz. 10:00 - tego samego dnia roboczego

b) w przypadku otrzymania przelewu (zapłaty) za produkt po godz. 10:00 - w kolejnym dniu roboczym

7. Kurier FedEx - przesyłka priorytetowa, za pobraniem  - płatna 13 zł. Wysyłka następuje w ciągu 8 godzin od momentu złożenia zamówienia w dni robocze. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne od pracy, wysyłka następuje w najbliższym dniu roboczym między godziną 10:00 a 14:00. Dostawa produktu do odbiorcy następuje:

a) w przypadku złożenia zamówienia do godz. 10:00 - tego samego dnia roboczego

b) w przypadku złożenia zamówienia po godz. 10:00 - w kolejnym dniu roboczym

8. Paczkomaty InPostza przedpłatą - GRATIS. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu (zapłaty) za zakupiony produkt.

9. Paczkomaty InPostza pobraniem - płatne 13 zł. Wysyłka następuje w ciągu 8 godzin od momentu złożenia zamówienia w dni robocze. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne od pracy, wysyłka następuje w najbliższym dniu roboczym między godziną 10:00 a 14:00.


Wysyłka Twojej paczki

Paczki nadawane są zgodnie z powyższymi warunkami.

Po nadaniu paczki zamawiający otrzyma e-mail potwierdzający wysłanie wraz z numerem przesyłki, w celu możliwości monitorowania położenia oraz statusu paczki.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu.

Przy wyborze kuriera InPost lub FedEx jako sposób dostawy, prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego. Pozwoli to kurierowi na kontakt w przypadku wystąpienia problemów z dostarczeniem przesyłki (np. w przypadku nieobecności odbiorcy we wskazanym miejscu).

Opakowania produktów są odpowiednio zabezpieczone. Macie Państwo gwarancję, że Wasze zamówienie nie ulegnie uszkodzeniu.


Wysyłamy za granicę:

Uruchomiliśmy opcję wysyłek zagranicznych. Już teraz, swoje wymarzone buty możesz zamówić do większości krajów Europy. Paczki wysyłamy kurierem, z gwarantowanym terminem dostawy do 5 dni roboczych.


Buty damskie i sklep internetowy z wysyłką za granicę, do wszystkich krajów europy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium